PAGINA NOASTRA WEB SE AFLA IN MENTENANTA

Ne puteti contacta insa folosind formularul de mai jos sau pe email: agonbjj@gmail.com ori telefonic la numarul: 0724204245
2022/10/01 00:00:00

CONTACT US

Phone number

+40724204245

Email

agonbjj@gmail.com

Address

ITAOUI CENTER

Calea Crangasi nr. 87, etaj 4

Send Message

PROGRAM

De luni pana vineri de la 08:00 – 22:00 iar sambata de la 08:00 la 14:00

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
08.00
Morning BJJ
08.00
09.30
Coordonator: Octav Anechitei

Morning MMA
Grupa 1
08.00
09.30
Coordonator: Cristian Iorga
Morning BJJ
08.00
09.30
Coordonator: Marius Spac

Morning MMA
Grupa 2
08.00
09.30
Coordonator: Stefan Duminica
Morning BJJ
08.00
09.30
Coordonator: Octav Anechitei

Morning MMA
Grupa 1
08.00
09.30
Coordonator: Cristian Iorga
Morning BJJ
08.00
09.30
Coordonator: Marius Spac

Morning MMA
Grupa 2
08.00
09.30
Coordonator: Stefan Duminica
Morning BJJ
08.00
09.30
Coordonator: Octav Anechitei

Morning MMA
Grupa 1
08.00
09.30
Coordonator: Cristian Iorga
Karate
Sala Japoneza
08.30
10.00
Karate
Sala Japoneza
08.30
10.00
09.00
10.00
11.00
Autoaparare
11.00
12.30
Coordonator: Marius Mazareanu

BJJ KIDS
11.00
12.30
Coordonator: Petre Gatlan

MMA
Grupa 2 & 3
12.30
14.00
Coordonator: Stefan Duminica
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
MMA
Grupa 1
17.30
18.45
Antrenor: George Stanciu

Karate
Grupa 2
17.30
19.00
Coordonator: Georgiana
BJJ KIDS
17.30
19.00
Coordonator: Petre Gatlan

Karate
Grupa 3
17.30
19.00
Coordonator: Dragos Varzaru
MMA
Grupa 1
17.30
18.45
Antrenor: George Stanciu

Karate
Grupa 2
17.30
19.00
Coordonator: Georgiana
BJJ KIDS
17.30
19.00
Coordonator: Petre Gatlan

Karate
Grupa 3
17.30
19.00
Coordonator: Dragos Varzaru
MMA
Grupa 1
17.30
18.45
Antrenor: George Stanciu

Karate
Grupa 2
17.30
19.00
Coordonator: Georgiana
18.00
19.00
BJJ
Grupa 1
19.00
20.30
Coordonator: Marius Mazareanu

Kickboxing
19.00
20.30
Coordonator: Bogdan Stanciu

BJJ
Grupa 2
20.30
22.00
Coordonator: Octav Anechitei

Kickboxing
20.30
22.00
Coordonator: Bogdan Stanciu
Autoaparare
19.00
20.30
Coordonator: Marius Mazareanu

MMA
Grupa 2
19.00
20.30
Coordonator: Stefan Duminica

Box
20.30
22.00
Coordonaor: Radu Darie

MMA
Grupa 3
20.30
22.00
Coordonator: Stefan Duminica
BJJ
Grupa 1
19.00
20.30
Coordonator: Marius Mazareanu

Kickboxing
19.00
20.30
Coordonator: Bogdan Stanciu

BJJ
Grupa 2
20.30
22.00
Coordonator: Octav Anechitei

Kickboxing
20.30
22.00
Coordonator: Bogdan Stanciu
Autoaparare
19.00
20.30
Coordonator: Marius Mazareanu

MMA
Grupa 2
19.00
20.30
Coordonator: Stefan Duminica

Box
20.30
22.00
Coordonator: Radu Darie

MMA
Grupa 3
20.30
22.00
Coordonator: Stefan Duminica
BJJ
Grupa 1
19.00
20.30
Coordonator: Marius Mazareanu

Kickboxing
19.00
20.30
Coordonator: Bogdan Stanciu

BJJ
Grupa 2
20.30
22.00
Coordonator: Octav Anechitei

Kickboxing
20.30
22.00
Coordonator: Bogdan Stanciu
20.00
21.00

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Sambata

Duminica

No antrenamente available!
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
08.00
Morning BJJ
08.00
09.30
Coordonator: Octav Anechitei

Morning MMA
Grupa 1
08.00
09.30
Coordonator: Cristian Iorga
Morning BJJ
08.00
09.30
Coordonator: Marius Spac

Morning MMA
Grupa 2
08.00
09.30
Coordonator: Stefan Duminica
Morning BJJ
08.00
09.30
Coordonator: Octav Anechitei

Morning MMA
Grupa 1
08.00
09.30
Coordonator: Cristian Iorga
Morning BJJ
08.00
09.30
Coordonator: Marius Spac

Morning MMA
Grupa 2
08.00
09.30
Coordonator: Stefan Duminica
Morning BJJ
08.00
09.30
Coordonator: Octav Anechitei

Morning MMA
Grupa 1
08.00
09.30
Coordonator: Cristian Iorga
Karate
Sala Japoneza
08.30
10.00
Karate
Sala Japoneza
08.30
10.00
09.00
10.00
11.00
Autoaparare
11.00
12.30
Coordonator: Marius Mazareanu

BJJ KIDS
11.00
12.30
Coordonator: Petre Gatlan

MMA
Grupa 2 & 3
12.30
14.00
Coordonator: Stefan Duminica
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
MMA
Grupa 1
17.30
18.45
Antrenor: George Stanciu

Karate
Grupa 2
17.30
19.00
Coordonator: Georgiana
BJJ KIDS
17.30
19.00
Coordonator: Petre Gatlan

Karate
Grupa 3
17.30
19.00
Coordonator: Dragos Varzaru
MMA
Grupa 1
17.30
18.45
Antrenor: George Stanciu

Karate
Grupa 2
17.30
19.00
Coordonator: Georgiana
BJJ KIDS
17.30
19.00
Coordonator: Petre Gatlan

Karate
Grupa 3
17.30
19.00
Coordonator: Dragos Varzaru
MMA
Grupa 1
17.30
18.45
Antrenor: George Stanciu

Karate
Grupa 2
17.30
19.00
Coordonator: Georgiana
18.00
19.00
BJJ
Grupa 1
19.00
20.30
Coordonator: Marius Mazareanu

Kickboxing
19.00
20.30
Coordonator: Bogdan Stanciu

BJJ
Grupa 2
20.30
22.00
Coordonator: Octav Anechitei

Kickboxing
20.30
22.00
Coordonator: Bogdan Stanciu
Autoaparare
19.00
20.30
Coordonator: Marius Mazareanu

MMA
Grupa 2
19.00
20.30
Coordonator: Stefan Duminica

Box
20.30
22.00
Coordonaor: Radu Darie

MMA
Grupa 3
20.30
22.00
Coordonator: Stefan Duminica
BJJ
Grupa 1
19.00
20.30
Coordonator: Marius Mazareanu

Kickboxing
19.00
20.30
Coordonator: Bogdan Stanciu

BJJ
Grupa 2
20.30
22.00
Coordonator: Octav Anechitei

Kickboxing
20.30
22.00
Coordonator: Bogdan Stanciu
Autoaparare
19.00
20.30
Coordonator: Marius Mazareanu

MMA
Grupa 2
19.00
20.30
Coordonator: Stefan Duminica

Box
20.30
22.00
Coordonator: Radu Darie

MMA
Grupa 3
20.30
22.00
Coordonator: Stefan Duminica
BJJ
Grupa 1
19.00
20.30
Coordonator: Marius Mazareanu

Kickboxing
19.00
20.30
Coordonator: Bogdan Stanciu

BJJ
Grupa 2
20.30
22.00
Coordonator: Octav Anechitei

Kickboxing
20.30
22.00
Coordonator: Bogdan Stanciu
20.00
21.00

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Sambata

Duminica

No antrenamente available!