PAGINA NOASTRA WEB ESTE IN MENTENANTA

Totusi, pentru detalii, ne puteti contacta telefonic la nr: +40724204245 sau pe email-ul: agonbjj@gmail.com

Intre timp, puteti consulta orarul pentru antrenamente mai jos.

2022/10/01 17:09:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
08.00
Morning MMA
Grupa 1
08.00
09.30
Coordonator: Cristian Iorga
Morning MMA
Grupa 2
08.00
09.30
Coordonator: Stefan Duminica
Morning MMA
Grupa 1
08.00
09.30
Coordonator: Cristian Iorga
Morning MMA
Grupa 2
08.00
09.30
Coordonator: Stefan Duminica
Morning MMA
Grupa 1
08.00
09.30
Coordonator: Cristian Iorga
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
BJJ KIDS
11.00
12.30
Coordonator: Petre Gatlan
11.30
12.00
12.30
MMA
Grupa 2 & 3
12.30
14.00
Coordonator: Stefan Duminica
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
MMA
Grupa 1
17.30
18.45
Antrenor: George Stanciu
BJJ KIDS
17.30
19.00
Coordonator: Petre Gatlan
MMA
Grupa 1
17.30
18.45
Antrenor: George Stanciu
BJJ KIDS
17.30
19.00
Coordonator: Petre Gatlan
MMA
Grupa 1
17.30
18.45
Antrenor: George Stanciu
18.00
18.30
19.00
Kickboxing
19.00
20.30
Coordonator: Bogdan Stanciu
MMA
Grupa 2
19.00
20.30
Coordonator: Stefan Duminica
Kickboxing
19.00
20.30
Coordonator: Bogdan Stanciu
MMA
Grupa 2
19.00
20.30
Coordonator: Stefan Duminica
Kickboxing
19.00
20.30
Coordonator: Bogdan Stanciu
19.30
20.00
20.30
Kickboxing
20.30
22.00
Coordonator: Bogdan Stanciu
MMA
Grupa 3
20.30
22.00
Coordonator: Stefan Duminica
Kickboxing
20.30
22.00
Coordonator: Bogdan Stanciu
MMA
Grupa 3
20.30
22.00
Coordonator: Stefan Duminica
Kickboxing
20.30
22.00
Coordonator: Bogdan Stanciu
21.00
21.30

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Sambata

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
08.00
Morning MMA
Grupa 1
08.00
09.30
Coordonator: Cristian Iorga
Morning MMA
Grupa 2
08.00
09.30
Coordonator: Stefan Duminica
Morning MMA
Grupa 1
08.00
09.30
Coordonator: Cristian Iorga
Morning MMA
Grupa 2
08.00
09.30
Coordonator: Stefan Duminica
Morning MMA
Grupa 1
08.00
09.30
Coordonator: Cristian Iorga
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
BJJ KIDS
11.00
12.30
Coordonator: Petre Gatlan
11.30
12.00
12.30
MMA
Grupa 2 & 3
12.30
14.00
Coordonator: Stefan Duminica
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
MMA
Grupa 1
17.30
18.45
Antrenor: George Stanciu
BJJ KIDS
17.30
19.00
Coordonator: Petre Gatlan
MMA
Grupa 1
17.30
18.45
Antrenor: George Stanciu
BJJ KIDS
17.30
19.00
Coordonator: Petre Gatlan
MMA
Grupa 1
17.30
18.45
Antrenor: George Stanciu
18.00
18.30
19.00
Kickboxing
19.00
20.30
Coordonator: Bogdan Stanciu
MMA
Grupa 2
19.00
20.30
Coordonator: Stefan Duminica
Kickboxing
19.00
20.30
Coordonator: Bogdan Stanciu
MMA
Grupa 2
19.00
20.30
Coordonator: Stefan Duminica
Kickboxing
19.00
20.30
Coordonator: Bogdan Stanciu
19.30
20.00
20.30
Kickboxing
20.30
22.00
Coordonator: Bogdan Stanciu
MMA
Grupa 3
20.30
22.00
Coordonator: Stefan Duminica
Kickboxing
20.30
22.00
Coordonator: Bogdan Stanciu
MMA
Grupa 3
20.30
22.00
Coordonator: Stefan Duminica
Kickboxing
20.30
22.00
Coordonator: Bogdan Stanciu
21.00
21.30

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Sambata

No antrenamente available!
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
08.00
Morning BJJ
08.00
09.30
Coordonator: Octav Anechitei
Morning BJJ
08.00
09.30
Coordonator: Marius Spac
Morning BJJ
08.00
09.30
Coordonator: Octav Anechitei
Morning BJJ
08.00
09.30
Coordonator: Marius Spac
Morning BJJ
08.00
09.30
Coordonator: Octav Anechitei
08.30
Karate
Sala Japoneza
08.30
10.00
Karate
Sala Japoneza
08.30
10.00
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
Autoaparare
11.00
12.30
Coordonator: Marius Mazareanu
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
Karate
Grupa 2
17.30
19.00
Coordonator: Georgiana
Karate
Grupa 3
17.30
19.00
Coordonator: Dragos Varzaru
Karate
Grupa 2
17.30
19.00
Coordonator: Georgiana
Karate
Grupa 3
17.30
19.00
Coordonator: Dragos Varzaru
Karate
Grupa 2
17.30
19.00
Coordonator: Georgiana
18.00
18.30
19.00
BJJ
Grupa 1
19.00
20.30
Coordonator: Marius Mazareanu
Autoaparare
19.00
20.30
Coordonator: Marius Mazareanu
BJJ
Grupa 1
19.00
20.30
Coordonator: Marius Mazareanu
Autoaparare
19.00
20.30
Coordonator: Marius Mazareanu
BJJ
Grupa 1
19.00
20.30
Coordonator: Marius Mazareanu
19.30
20.00
20.30
BJJ
Grupa 2
20.30
22.00
Coordonator: Octav Anechitei
Box
20.30
22.00
Coordonaor: Radu Darie
BJJ
Grupa 2
20.30
22.00
Coordonator: Octav Anechitei
Box
20.30
22.00
Coordonator: Radu Darie
BJJ
Grupa 2
20.30
22.00
Coordonator: Octav Anechitei
21.00
21.30

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Sambata

Duminica

No antrenamente available!